AJ-servis jeden z nejlepších servisů
mobilních telefonů v Praze

V dnešní době není snadné nalézt spolehlivý a odborný servis mobilů. Naše společnost AJ-servis patří ke špičkovým servisům mobilních telefonů v Praze. Nabízíme komplexní servis zahrnující diagnostiku závady, opravu mobilu a výstupní kontrolu, při které se otestují všechny dostupné funkce telefonu. Součástí našich služeb je také poradenství. Zavolejte nám nebo nás osobně navštivte. Naši profesionální zaměstnanci vám vždy rádi ochotně pomohou.

 

Používáte chytrý mobilní telefon iPhone? Právě pro vás poskytujeme speciální služby ověření záruky Apple a Apple aktivní služba najít iPhone.

 

Máte prasklý displej a nechcete si kupovat nový mobil? Potřebujete profesionální pomoc? Přijďte k nám a my provedeme odbornou výměnu displeje/LCD.

 

Nevíte si rady se zablokovaným chytrým telefonem? U nás vám pomůžeme! Provádíme odblokování telefonu.

 

Je váš mobil nefunkční a nechcete přijít o důležitá data? Kupujete nový mobilní telefon a potřebujete data zálohovat? AJ-servis nabízí špičkové služby zahrnující záchranu a zálohu dat.

 

Chcete si koupit nový modernější mobilní telefon? Nemáte dostatek finančních prostředků na jeho nákup nebo je vám líto vyhodit ten starý? Mezi naše další služby patří výkup mobilních telefonů.

 

Vzhledem k tomu, že se v dnešní době svět mobilů neustále a hlavně rychle vyvíjí a světoví výrobci přichází na trh s novými a dokonalejšími chytrými telefony, tak naši servisní technici absolvují pravidelná školení, aby si byli schopni poradit s každou závadou u všech značek a modelů mobilních telefonů.

 

Pokud hledáte opravdové odborníky, kteří opraví všechny modely a typy prodávané na českém trhu a poskytují záruku na provedené opravy, tak nás neváhejte kontaktovat a objednejte si servis mobilu.

 

Zákazníkům garantujeme kvalitní služby za přijatelné ceny.

 

Opravujeme všechny značky, které se prodávají na našem trhu. Mezi ně patří např. Apple, Samsung, Acer, Lenovo, Asus, Honor, HTC, HuaweiLG, Nokia, Sony a Sony  Ericcson.

 

AJ-servis vyberte si profesionály!

CHCETE OPRAVIT VÁŠ TELEFON?